Статьи

Заходи безпеки при проведенні будівельних робіт

Для того щоб уникнути різних неприємностей, перед початком роботи з гіпсокартоном, вам необхідно запам’ятати деякі правила.

Перш за все, слід відзначити, що гіпсова пил може стати джерелом роздратування ваших дихальних шляхів і очей. Для того щоб цього уникнути, рекомендується використовувати спеціальний респіратор або маску, а також захисні окуляри. Крім цього, в приміщенні, де ви проводите ремонт, необхідно забезпечити належну вентиляцію.

Використовувати будівельні інструменти необхідно суворо за призначенням. Крім того, зверніть увагу на те, щоб вони були як треба відточені. В іншому випадку вони можуть не тільки перешкодити вам, а й завдати шкоди вашому здоров’ю. Робочий інструмент необхідно тримати в строго відведених для цього місцях.

Якщо ви працює в приміщенні, в якому є проводка, то перед початком будь-яких дій необхідно відключити електрику, щоб уникнути ураження струмом. Особливо це слід врахувати в пожежонебезпечних місцях.
Дотримуйся належну обережність при роботі на будівельних сходах або козлах. Зверніть увагу на те, щоб їх ніжки твердо стояли на землі. Це може викликати чреваті наслідки, якщо ви раптом кудись потягнетеся.

Одне з важливих зауважень: поява дітей на будівельному майданчику. Їх ні в якому разі не можна підпускати до будівельних матеріалів, електроінструменту, розчинників і іншим потенційно небезпечних предметів.
І останнє, ваше робоче місце необхідно утримувати в чистоті і порядку. Слідкуйте за тим, щоб на будмайданчиках не було скупчення відходів і сміття.

Добавить комментарий