Статьи

Яка має бути стеля

Дуже важливою і невід’ємною деталлю будь-якого інтер’єру є стелю. Приходячи в торговий центр, басейн, кафе, ресторан та інші заклади ми часто звертаємо увагу на те, що у нас над головою.
За умови вдало підібраного дизайну, він з легкістю може стати вишуканим доповненням будь-якого привабливого приміщення. Крім цього, при правильному виборі, з його допомогою можливо візуально змінити розміри кімнати або надати їй об’єм. Його найважливішими елементами для здорової обстановки є колір, матеріал, з якого він виготовлений, а також форма і конструкція.


Згадуючи з подивом, як ми білили, фарбували або обклеювали шпалерами цю частину приміщення, ми знаходимо нові рішення для оформлення. Завдяки розвитку сучасних технологій з’явилася безліч можливостей прикрасити і надати привабливого вигляду вашій стелі. Вибирати його необхідно залежно від призначення приміщення, в якому він буде встановлений.

Існують різні види стель, які ми і розглянемо. При фарбуванні необхідно вирівняти і закласти щілини. Це зажадає від вас чимало зусиль. Нанесіть по черзі кілька шарів шпаклівки і штукатурки, чекаючи висихання кожного шару. Після цього пройдіться наждачкою, а перед фарбуванням прогрунтуйте. Щоб покриття було рівним краще всього використовувати розпилювач.

Стелі, які оформляються шпалерами і плиткою називаються клейовими. Щоб поклеїти шпалери, необхідно закласти шви, а також нанести шпаклівку і штукатурку, тому що в противному випадку під шпалерами ви побачите всі нерівності, які були на стіні. Щоб обклеїти плиткою квадратної або прямокутної форми. Причому поверхня таких плит може бути як гладкою, так і рельєфною. Якщо ви хочете надати йому закінчений вигляд, то можете використовувати в якості декору плінтус з поліуретану.

Ми займаємся утепленням стелі, а також стін та дахів

Добавить комментарий