Статьи

Як закрити тріщину в стіні

Починають ремонт штукатурки на стінах необхідно знизу вгору. Тріщини, розташовані біля основи штукатурять першими, а пошкодження на місці стіни і стелі — останніми. Самим трудомістким є процес штукатурки зовнішніх кутів.

Щоб обробити сколи та тріщини на кутах необхідно зачистити і зрізати штукатурні покриття, яке осипалося і потріскалося. Зробити це потрібно з прямокутним кутом внизу по відношенню до виступаючого кутку.

Слід зауважити, що наносити штукатурку на стіни набагато простіше, ніж на стелю. Однак і тут є свої «підводні камені». Існують певні моменти, про які необхідно знати.

Яким б не був розчин: грунтувальним, затирочним або проміжним, — його в обов’язковому порядку наносять знизу вгору. Це пов’язано з тим, що якщо затирати і розмазувати розчин у зворотному напрямку, з’являється можливість отлипания попереднього покриття.

Зверніть увагу, що знизу вгору наноситься розчин не тільки на рівну поверхню стіни, але і на зрізані зачищені западини, які знаходяться на зовнішніх кутах. Перед тим, як це зробити, слід докласти дерев’яну рейку до лівої сторони кута. Головне, щоб рейка за розміром була більше, ніж западина. Вона буде виступати в якості опалубки.

У разі якщо пошкодження поверхні займають дві третини стіни, то рейку прикріплюють на підлозі з упором в стелю. Робити це необхідно за допомогою додаткової укісної рейки. Після закріплення рейок кутова ділянка змочується водою.

Розчин наноситься в три прийоми. Причому наступний шар наносять після повного висихання попереднього.

Добавить комментарий