Статьи

Властивості гіпсокартону

Лист гіпсокартону являє собою сердечник з гіпсу, який за допомогою картону облицьований з обох сторін.
Основними перевагами цього матеріалу є легкість, міцність, негорючість і нетоксичність. Завдяки ним, гіпсокартон і придбав свою популярність. Недоліком же гіпсу є те, що він вбирає вологу і з часом кришиться. Однак, завдяки пресуванню між листами картону, ці недоліки практично зникають.

Дуже поширена в наші дні заміна гіпсокартоном ДСП, дощок, фанери та інших будівельних матеріалів. Щоб його прикріпити вам буде необхідний ряд спеціальних інструментів та обладнання. Вам слід приготувати лист, каркас, рівень, лінійки та кутники, а також саморізи.

Якщо вам необхідно виправити нерівну поверхню, замість нанесення штукатурки найкращим способом для цього підходять листи гіпсокартону. Особливо якщо ви не володієте потрібною спеціальністю і кваліфікацією.

Особливістю ГКЛ є те, що у вологому стані вони стають гнучкими, а при висиханні повертають колишню міцність. Перш за все, для того, щоб прикріпити ГКЛ вам необхідно спорудити на стіні металевий або дерев’яний каркас, до якого згодом вони і прикріплюються. Завдяки такій технології сучасні підвісні стелі можна встановити всього за пару годин.

Основою ГКЛ є гіпс, який зовні облицьований картоном. Щоб домогтися від даного матеріалу таких властивостей як щільність і міцність до його складу додають спеціальні компоненти, які й підвищують дані експлуатаційні властивості.

Добавить комментарий