Статьи

Виготовлення зенітних ліхтарів

Дуже часто в наші дні при виконанні проектів квартир і житлових будинків на покрівлях використовують зенітні ліхтарі. Вони являють собою світлопрозорі конструкції, завдяки яким стає можливим використання горищних і інших закритих приміщень з недостатньою кількістю світла. Широке застосування вони отримали при використанні в офісах, на мансардах, в басейнах і зимових садах, а також в промислових і торгових будівлях. Прийнято вважати, що такі конструкції ефективно освітлюють приміщення денним світлом, так як вони є конструктивним елементом даху, через яку проходить більше світла.

Необхідно враховувати, що встановлення такого освітлювального приладу можлива лише за відсутності сусідів зверху, тобто допускається встановлення як у власному будинку, так і на останніх поверхах багатоповерхової будівлі.

Якщо ж ви не підходите не під одну з двох перерахованих вище категорій, то єдиним рішенням для вас буде установка стельового ліхтаря. Однак не слід думати, що це справжній ліхтар. Ні, це всього лише його імітація, яка з’явилася в результаті розвитку сучасних технологій і матеріалів.

Як стельові, так і зенітні ліхтарі можуть бути різноманітних форм: круглі, овальні, квадратні, прямокутні, ромбоподібними, з плавними вигинами. Проте найпопулярнішим варіантом є установка люмінесцентних ламп, які закривають матовим або ж молочно-білим склом. В результаті цього створюється ефект розсіяного світла. Ще частіше застосовують вітражі. Їх основною особливістю є акуратно виконані візерунки, які підсвічуються за допомогою різних технологій.

Добавить комментарий