Фасадні роботи

Утеплення фасадів

Як правило, під поняттям «утеплення фасаду» мається на увазі утеплення стін із зовнішнього боку. Є багато різних способів утеплення фасадів, але фахівці виділяють кілька головних: внутрішнє і зовнішнє утеплення, а також утеплення всередині стіни. Наша будівельна компанія має технічні можливості та великий досвід роботи по утепленню фасадів в Києві та Київській області.

Технології систем утеплення стінових панелей і фасадів

Легкі штукатурні системи утеплення фасадів

У цьому випадку плита утеплювача закріплюється на стіні за допомогою клею і дюбелів, а потім покривається тонким штукатурним шаром. Як правило, сумарна товщина шарів не перевищує 15 мм. У таких системах утеплення фасадів до теплоізолюючому матеріалу пред’являються дуже високі вимоги. Штукатурка наноситься міцним і рівномірним шаром.

Важкі штукатурні системи утеплення фасадів

Плита утеплення таких систем кріпиться за допомогою арматурної сітки і анкерів. Шар утеплювача в товщину може досягати 50 мм. Несуча сітка захищає фінішний шар від лінійних теплових деформацій. При використанні важких систем утеплення немає необхідності вирівнювати фасадну поверхню.

Тришарова система утеплення

У тришарових системах (утеплення з колодцевой кладкою) утеплювач розташовується всередині огороджувальних конструкцій. Перший шар — внутрішня несуча стіна. Другий шар — це утеплювач, його товщина залежить від теплофізичних вимог. І третій (лицьовій) шар — це захист теплоізоляції від зовнішніх впливів. Такі фасадні системи досить поширені, так як є досить недорогими і при цьому ефективними. Але у них є і недолік: конденсація вологи усередині конструкції. Тому обов’язково потрібно створити повітряний вентиляційний зазор для відведення вологи.

Вентильована фасадна система

Вентильована фасадна система схожа на колодцевой кладку з повітряним зазором, але замість зовнішньої стіни використовуються різноманітні лицювальні матеріали. Теплоїзолірующий матеріал кріпиться до стіни за допомогою несучого каркаса і анкерної системи кріплення. Ці системи утеплення фасадів забезпечують вентиляцію внутрішніх шарів і видалення вологи, через що зберігаються теплоізолюючі властивості утеплювача, захищає стіни і теплоізоляційний матеріал від атмосферних та інших зовнішніх впливів. До того ж поліпшується і зовнішній вигляд стін.

Добавить комментарий