Статьи

Техніка нанесення розчину

Якщо ви вирішили робити ремонт самостійно, вам потрібно буде знати кілька основних правил. Перш, ніж наносити розчин, необхідно підготувати все необхідне. Перш за все, вам знадобиться штукатурний ящик, сокіл і штукатурна лопатка. Ящик необхідно встановити якомога ближче до поверхні, яку ви будете оштукатуривать. З ящика цементну суміш накладають на сокіл за допомогою штукатурної лопатки. Для цього необхідно його взяти в ліву руку, а лопатку в праву.

Одним кінцем цей інструмент кладуть на ящик, а другий піднімають приблизно на десять сантиметрів. Однак, якщо розчин у вас рідкий, сокіл потрібно тримати практично горизонтально. Щоб ваша рука менше втомлювалася, а також, щоб надати інструменту стійкість, його сторону необхідно обперти об руку.

Порцію розчину забирають з ящика лопаткою і кладуть на підняту бік сокола, а потім, плавно спускаючись, викладають рядами залишки. Після того, як ви поклали його потрібну кількість, потрібно прибрати з країв надлишки.

Потім з ним потрібно підійти до оштукатуриваемой поверхні, після чого накинути суміш на стіну. У момент удару зі стіною вона заповнює раковини, шорсткості і шву. У результаті цього виходить рівний шар.
Щоб уникнути попадання розчину на руку, інструмент тримають під невеликим нахилом щодо стіни. Правильним вважається такий спосіб його захоплювання, при якому ви робите лопаткою руху від себе. Завдяки цьому, суміш із сокола не падає на підлогу. Чи не замахується різко, оскільки через це вона може сильно розбризкатися.
Крім того, наша компанія надає послуги з миття фасадів будинків.

Найзручнішим положенням при нанесенні цементної суміші є накладення зліва направо.
Засвоївши ці прості правила можна братися за ремонт фасадів будівель будь-якої складності.

Добавить комментарий