Статьи

Техніка нанесення накривки

Якість обробленої поверхні безпосередньо залежить від якості розчину, який готується для накривки. Від цього залежить як будуть виглядати виконані фасадні роботи. Якщо він хороший, то затирати і загладжувати його буде швидко, легко і чисто. У процесі нанесення і затирання розчину дуже важливу роль грає його однорідність. Якщо він буде десь тонше, а десь жирніше, то затирка буде різною чистоти. Щоб цього уникнути, приготовлену суміш перед застосуванням необхідно пропустити через часте сито і добре перемішати.


Накривку необхідно робити з розчину, склад якого ідентичний складу, з якого робили інші шари штукатурки. Якщо він у вас вийшов дуже жирним, то поверхня вийде дуже грубою. Крім того, на ній буде багато натисків і нерастертих смуг. Таку суміш краще всього використовувати для загладжування. Недолік тонких шарів в тому, що вони дуже погано затираються і мають недостатню міцність.

Перед нанесенням накривки поверхню необхідно змочити водою. Це пов’язано з тим, що при зволоженні грунту накривка міцніше зчіплюється. У результаті цього, поверхня буде добре монолітна. Наступним кроком необхідно нанести розчин. Наносять його тонкими шарами за допомогою напівтерток. Хоча не виключений такий спосіб нанесення, як намазування. Залежно від чистоти і ретельності розчинення розчину, визначається рівень складності його затірки.

Затирка робиться укругову і вразгонку за допомогою спеціальних терок. Останній варіант забезпечить вам більш чисту поверхню. Затірку вразгонку роблять переважно при високоякісної штукатурці. Після цього можна виробляти такі роботи як забарвлення або забарвлення фасаду.

Добавить комментарий