Статьи

Створення перегородок

У давні часи, щоб розділити кімнату, використовували матерію або невелику ширму. Сучасні технології дозволяють звичайному споживачеві зробити це з максимальним комфортом для нього і його бюджету.

Завдяки використанню сучасних будівельних матеріалів, ви можете створювати не тільки стаціонарні і збірні стіни, але крім цього доповнити їх різними зручними функціями. В якості таких функцій можуть виступати звукоізоляція або пожежобезпечність. Крім цього, ваша перегородка може бути використана в якості стелажа або, наприклад, книжкової шафи.

За своїми функціями перегородки діляться на рухомі і нерухомі. До перших належать переважно розсувні конструкції, а до других належать ті, які ставляться на все життя. Крім того, висота їх може бути до самої стелі, а можуть бути і невисокими — до рівня очей людини середнього зросту.

З чого ж можна виготовити дані конструкції. Матеріалів для їх виготовлення величезна безліч. У результаті цього перед вами стає завдання визначити основні функції перегородки: що для вас важливіше — практична сторона або естетична? Якщо все ж ви вирішили, що основна її функція повинна бути практичною і головне її завдання — витримувати навантаження і бути міцною — в цьому випадку в якості матеріалу краще використовувати бетон.

Якщо ж ви вирішили, що основне її завдання — прикраса приміщення — в якості матеріалу краще використовувати металеві профілі, обшиті гіпсокартоном, фанеру, VLA? А також інші захисні покриття, які характеризуються нанесенням на них оболонки. В якості такої оболонки можуть виступати плівка пластикові панелі, шпалери та інший матеріал.

Для того щоб вибрати перегородку для певних цілей, вам необхідно продумати її основне призначення. Якщо ви затіяли, наприклад, капітальний ремонт будинку, то вам знадобляться конструкції відмінні від тих, які ми використовуємо в квартирі.

Добавить комментарий