Статьи

Способи затирання стін

Існує два способи затирання стін: в ккругову і вразгонку.

Для виконання першої в одну руку беруть тертку, притискають її щільно до обштукатуреної поверхні, після чого роблять кругові рухи проти годинникової стрілки. Для того щоб зрізати нерівності і горбки використовують ребро самої терки. Переміщуваний по стіні розчин заповнює западини і розтирає накривку.

Проте слід врахувати, що натискати на тертку необхідно з різною силою. Якщо на поверхні є опуклість, то сильніше, а якщо увігнутість, то навпаки. Під час затирання на ребрах терки скупчується зайвий розчин, який необхідно періодично зчищати і використовувати в якості подмазкі.

Головне затирати не дуже довго, так як накривка поступово висихає. Щоб зробити накривку знову м’якою, необхідно змочити її водою. Після цього на стіні з’являються колоподібні сліди, щоб їх прибрати, потрібно провести затирку вразгонку.

Для цього необхідно щільно притиснути до поверхні тертку, очищену від розчину, і робити нею прямолінійні рухи, що нагадують змахи. Виконуючи таку роботу, ви усунете всі сліди, що залишилися від затірки вкруговую.
Затирку вразгонку можна виконувати безпосередньо відразу після кругової.

Якщо ж поверхня, затерта укругову, висохла, то перед наступною операцією її необхідно змочити водою. Найбільша чистота досягається за умови, що її виконують спочатку за допомогою дерев’яної терки, а потім за допомогою терки, оббитих фетром і повстю.

Зверніть увагу, щоб перед затиранням стін були відсутні будь-які дефекти: виїмки, раковини, подряпини, бугри та інше.

Добавить комментарий