Статьи

Сертоліт — суха суміш

На споживчому ринку ви можете знайти дуже багато готових штукатурних сумішей з різними характеристиками. Вони дуже зручні, мають збалансований склад, а для їх приготування вам не знадобляться ніякі спеціальні навички. Такий розчин необхідно просто розвести водою в потрібної консистенції і відразу ж його застосувати.

Одним з таких розчинів є Сертоліт. Він використовується для штукатурення стін в сухих приміщеннях. Сертоліт являє собою суху суміш, зроблену за допомогою вапна, цементу, сухого піску, а також різних спеціальних добавок, завдяки яким розчин стає атмосферостійким і пластичним.

Щоб підготувати поверхню до його нанесення, необхідно очистити її від бруду і пилу, а також від погано тримаються частинок, потім змочіть її водою. Підставою для нанесення можуть бути поверхні з бетону, цегли, керамічних блоків, газобетону, а також оброблені іншими матеріалами поверхні, зроблені на цементній основі. Необхідно також виконати на стіні смуги, що представляють собою косу сітку.

Розчини являють собою готову суміш, в яку не потрібно більше нічого додавати крім води. Залежно від бажаної консистенції, додайте чисту воду в нього і добре перемішайте. Якщо ви додасте занадто багато води, то згодом це призведе до утворення в покритті тріщин.

http://www.garagespec.net

Розчин можна наносити на поверхню як вручну, за допомогою сталевої лійки або кельми, так і шляхом розпилення. Надлишки штукатурки необхідно видалити, проте при необхідності їх можна використовувати знову. Для того щоб отримати високоякісну обробку, після штукатурення використовуйте шпаклівку.

Добавить комментарий