Статьи

Сертоліт шпаклівка

Для того щоб закінчити вирівнювання фасадів, стін і стель у сухих, мокрих або вологих приміщеннях найчастіше використовують Сертоли шпаклівку. Слід зазначити, що вона не придатна для забарвлених і вирівняних вапняними Ровнітеля поверхонь.

Щоб уникнути засмічення, суворо забороняється виливати залишився розчин в каналізацію.
Підставою для шпаклівки можуть бути будь-які поверхні, які були оброблені за допомогою цементно-вапняних штукатурок. Основа повинна бути сухою, твердою, а крім того, її необхідно очистити від речовин, які послаблюють схоплювання цементу: пил, різноманітні олії та інше.


Для того щоб приготувати даний розчин, необхідно в суху суміш додати води. Її кількість визначається залежно від потрібної консистенції, типу підстави, а також атмосферних умов. При зайвому додаванні води, після висихання покриття може потріскатися. Після того, як розчин дозрів, його необхідно ще раз ретельно перемішати. У готовому вигляді він зберігає всі свої властивості не більше години.

Якщо виникне така необхідність, перед нанесенням поверхню зволожується. Шпаклівка напилюється, або наноситься на поверхню за допомогою лінійки. Мазки необхідно наносити перпендикулярно один одному. Залишок шпаклівки необхідно прибрати і використовувати повторно.

Кожен шар повинен висохнути перед нанесенням наступного. Шари шліфуються абразивним інструментом. Після вирівнювання і висихання поверхні, її можна забарвити ялинкової фарбою або ж обклеїти шпалерами. Крім того, не забудьте відразу ж очистити водою свої інструменти.

http://www.garagespec.net

Добавить комментарий