Статьи

Робимо мансарду

Більшість людей прагнуть облаштувати свій будинок по можливості з максимальним комфортом. У результаті цього набуває популярності можливість якісно зробити мансарду. Перш за все, хотілося б сказати, що мансарда являє собою додаткове приміщення під дахом. Крім можливості збільшити квадратні метри, вона також може являти собою нове естетичне вирішення у дизайні. Адже уявіть, як було приємно відпочити в новій комфортабельній кімнаті трикутної форми. Крім цього вона може бути використана також і в якості спортивного залу.


Вважається, що її необхідно планувати ще до початку будівництва. При складанні плану, необхідно розділити її на кімнати, або ж представити як одне просторе приміщення.

Якщо у вас вже є будинок, то під це приміщення цілком можливо переробити і існуючий горище. Для цього вам знадобляться додатково утеплювачі, можливо сходи, вікна, а найголовніше — бажання і вільний час. Однак пам’ятайте, перш ніж обладнати горище під мансарду вам доведеться отримати дозвіл у спеціальних органів. Перш за все, необхідно продумати, де буде розташовуватися сходи. Далі, щоб уникнути загоряння і шкідливих комах і, щоб ремонт фасаду, ремонт фасадів будинків виглядав професійно, обробіть крокви даху спеціальними препаратами. Перед укладанням утеплювача, бажано встановити вікна.

Для того щоб зробити приміщення найбільш комфортабельним, намагайтеся дотримуватися таких правил. Насамперед, вікна повинні розташовуватися на відстані не менше одного метра. У цьому випадку миття скла, миття стекол легше виконується. Можна встановлювати або вертикальні, або скатні вікна. Крім цього, щоб отримати максимальну кількість світла, при складанні плану необхідно правильно розмістити їх.

І найголовніше, мансарда повинна підкреслювати ваш стиль і дизайн вашого будинку.

Добавить комментарий