Статьи

Ремонтуємо тріщини на стелі

Перед нанесенням розчину на стелю, необхідно очистити те місце, куди буде він лягати, а також намочити його водою, щоб він добре просочився.

Цементна суміш наноситься невеликими порціями кілька разів на оброблену поверхню поглиблення, потім розмазується по площі тонким шаром. Після того, як вона схопиться, висохне і затвердіє, можна буде наносити другий шар. Вона повинна буде заповнити поглиблення вже на дві третини.

Другий шар також розмазують. Після його висихання по необхідності наноситься третій чи останній — обробний шар. Цей шар необхідно затерти так, щоб він знаходився на одному рівні зі стелею.

Безсумнівно, якщо у вас не було досвіду нанесення розчину на стелю, це заняття буде для вас досить складним. Крім цього ви не зможете визначити на око точну кількість необхідної суміші. У зв’язку з цим з’явилися деякі правила, які потрібно запам’ятати.

Перший шар найкраще наносити за допомогою столової ложки. Для цього необхідно набрати ложку розчину з невеликою гіркою і жбурнути на стіну. Це пов’язано з тим, що ложкою набагато простіше потрапити в певне місце. Крім того, розчин з неї зісковзує досить просто.

Цементна суміш у поглибленні досить легко розмазується тильною стороною ложки. Не думайте, що використання ложки — дурне заняття, зате після цього ви точно будете знати, скільки вам необхідно цементного тесту.

Якщо вам необхідно, щоб розчин краще прилип до стелі, додайте в нього клей ПВА.

Користуючись даною інформацією, ви без проблем зможете відремонтувати тріщини на своїй стелі, або успішно проведете комплекс робіт з утеплення і герметизації.

Добавить комментарий