Статьи

Ремонт штукатурки

Першим етапом початку ремонту є підготовка поверхні для подальшої обробки. Для того щоб шпалери й фарба не тільки добре наносилися, але і довгий час продовжували триматися, проводять оштукатурювання поверхні. Тому до питання про ремонт штукатурки необхідно підходити досить ретельно. Це пов’язано з тим, що якість штукатурних робіт і вибір матеріалу для їх виконання впливає на кінцевий результат.

Штукатурка є одним з найбільш усталених способів декорування та захисту поверхонь. Крім цього за допомогою штукатурення ви також можете поліпшити тепло-та звукоізоляцію. Тому при пошкодженні штукатурки насамперед треба зайнятися її відновленням.

Даний вид робіт краще всього починати тільки після того, як очищені стіни і стеля.

Перш ніж приступити до роботи по ремонту штукатурки визначте місця, в яких вона потріскалася і почала обсипатися. Зробити це можна за допомогою скребка. Якщо ваш будинок блочний і зроблений з бетону, то такими місцями стануть стики панелей, кути кімнат, а також стики стелі та стін. Якщо такі дефекти проявилися, то необхідна герметизація. Для того щоб перевірити цілісність поверхні за допомогою скребка простукаєте потенційно небезпечні місця.

У тих місцях, в яких ви виявили тріщини і осипання потрібно зробити невеликі поглиблення.

Якщо ваш будинок зроблений з цегли, то, як правило, оштукатурені всі стіни. У зв’язку з цим необхідно перевірити всю площу стіни. У місцях, де штукатурка була слабкою, вона починає обвалюватися ще в процесі змивання побілки і зняття шпалер.

Після всіх перерахованих вище дій необхідно зробити цементний розчин. Цим розчинів вам необхідно закрити зроблені поглиблення.

Добавить комментарий