Статьи

Ремонт паркетної підлоги

Досить поширеним покриттям підлоги є паркет. Проте за час своєї служби деякі його планки можуть випасти. В результаті цього з’являється необхідність у дрібному ремонті підлоги.

Щоб замінити пошкоджену планку, її необхідно спочатку видалити, а потім розчистити під нею місце для установки нової. Перш ніж вставити нову дошку її слід подтачать, щоб вона набула необхідний розмір. Для кріплення використовують тонкі довгі цвяхи, з яких попередньо видаляються капелюшки.

Порада: якщо ви хочете, щоб ваші цвяхи були не дуже помітні, то забивати їх треба вздовж волокон дерева, після чого слід глибше втопити їх у покритті.

На очищене від пилу підставу щитового паркету наносять клей, таким чином приклеюючи планки. Причому притискають їх на кілька днів, щоб вони краще приклеїлися до основи. Після того, як клей висох, нову дошку прирівнюють зі старими і видаляють з неї надлишки.

Якщо на вашій паркетній підлозі гойдається лише одна планка, то допускається просто прибити її до сусідніх за допомогою цвяхів без капелюшків. Цвяхи найкраще забивати під невеликим кутом.

Якщо ваше покриття встановлювалося на бетонній підлозі, то має місце просвердлити в ньому отвір. Після чого, виконати теж саме з планкою. Діаметр даного поглиблення роблять приблизно в п’ять міліметрів. Потім з дерева роблять круглу шпильку з таким же діаметром, і завдяки ній з’єднують дошку з основою.

Порада: пил від свердління краще всього видаляти за допомогою пилососа.

Щоб бути впевненим у міцності даної конструкції можна на її краю нанести трохи клею. Для того щоб зафіксувати кріплення, необхідно поставити на дане місце що небудь важке, а через день зрівняти верх шпильки з основою за допомогою стамески.

Добавить комментарий