Статьи

Ремонт лінолеуму на підлозі

Мало хто знає, що завдяки сучасним розробкам в наші дні лінолеум можна не тільки приклеїти, але і згодом пофарбувати. Для цього його необхідно добре промити мокрою ганчіркою. Крім того, непоганим засобом для миття є розчин кальцинованої соди. Після ретельного миття, підлогу необхідно обполоснути водою і дати йому добре просохнути.

Після того, як лінолеум висихає, його грунтують лаком. Можна використовувати як масляні, гліфтальовиє, пентафталеві, так і карбамідно-формальдегідні лаки. Після того, як лак висихає, можна приступати безпосередньо до фарбування. Проте якщо у вас немає лаку, то фарбу можна наносити і на саме покриття.

Щоб відремонтувати ремонтне покриття, необхідно вирізати квадратну або ромбоподібну латку, розміром більше, ніж пошкоджену ділянку, і накласти її на необхідне місце. Після чого за допомогою гострого ножа або шила її слід обвести. За даними мітках потрібно вирізати що у непридатність лінолеум. Після цього очищають підстава, а латку змащують мастикою, щоб вона щільно входила в основу. Після приклеювання поверх ставлять небудь вантаж.

Крім даного способу, лінолеум можна замінити таким чином: безпосередньо на покритті вирізують квадрат, піднімають кромки і очищають підстава. Після цього під кромки підкладається новий шматок матеріалу, трохи більший даного квадрата. За допомогою лінійки прирізають кромки, наносять на поверхні мастику і приклеюють. Поверх укладають дошку, на якій розташовують вантаж близько п’яти кілограм.

Для того щоб закрити незначні пошкодження, тріщини і вм’ятини можна скористатися клеїть шпаклівкою.

Добавить комментарий