Статьи

Ремонт дощатої підлоги

У наш час залишилися квартири, стать яких покладений дошками. Однак за багато років вони втратили свій вигляд і прийшли в непридатність. У результаті цього багатьох людей стало хвилювати питання — як відремонтувати дощату підлогу?

Ремонт дощатої підлоги треба починати, перш за все, з видалення старих дощок і заміни їх на нові. Для того щоб це зробити, необхідно за допомогою обценьків дістати цвяхи.

Щоб спростити цей процес ремонту, краще всього зробити невеликі поглиблення біля капелюшків цвяхів за допомогою ножа. Після цього необхідно підняти один кінець дошки, вдаривши важким молотком по торцевій частині. Підняту частину видаляють за допомогою лома. На місце вилученого елемента молотком забивають новий і прикріплюють його цвяхами. Причому розмір дошки повинен бути трохи більше, ніж старої.

Після того, як нова дошка успішно стала на своє місце, можна приступати до грунтовки, шпаклівки й фарбуванню. За умови, що вам необхідно поміняти кілька дощок, попередньо слід зробити стяжку. Для цього видаліть всі цвяхи і зробіть стяжку за допомогою клинів.

Після того як стяжка зроблена, вам слід вставити дошки і прибити їх цвяхами. Тепер покриття готове до подальшої грунтовці. Крім того, якщо ваші плінтуси прийшли в непридатність, їх також слід замінити на нові. Однак запам’ятайте, що їх прибивають чи не до підлоги, а до стін.

Робити це слід через кожен метр один від одного. Однак якщо ваша стіна зроблена з каменю, то в ній необхідно проробити невеликі поглиблення, вкласти в них дерев’яні пробки, і тільки після цього прибивати плінтус. Прикріплені плінтуси захистять ваш підлогу від брижах і викривлення.

Добавить комментарий