Статьи

Профілі для кріплення гіпсокартону

Перш за все, слід сказати, що профіль являє собою довгомірні елементи. Вони виготовляються шляхом холодної прокатки тонкої стрічки зі сталі. Цей процес виконується на спеціальному профілегибочному обладнанні.

Профілі призначені для використання в будівлях будь-якого типу: будь то житловий, або ж громадське, господарське або промислове приміщення. Основним їх завданням є створення каркасу, який може мати різноманітну форму і призначення.

Найчастіше їх застосовують для установки підвісних стель, облицювань, а також збірних перегородок. Каркас є міцною основою для подальшого кріплення листів гіпсокартону.

Вони можуть бути різними. Найбільше поширення отримав стієчний.

Він являє собою швелер, що має в полиці довгасті канавки. Вони забезпечать вам належне зручність при вгвинчування та центруванні саморізів, так як для цього не потрібно нічого свердлити. Центральна канавка є своєрідним орієнтиром під час складання каркаса і установки листів гіпсокартону.

Існує також такий вид профілю, як направляючий. Його найчастіше використовують разом зі стоєчним, тому його розмір підбирається з урахуванням стійкового аналога. Основним його завданням є застосування в якості направляючої конструкції при установці стоечних елементів.

Ще одним не менш популярним елементом є стельовий. Він призначений для пристрою каркасів підвісних стель. На його спинці розташовані три канавки, які грають роль центрування для угвинчується шурупів.

А от для захисту кутів і укосів від механічних пошкоджень використовують кутовий профіль.

Добавить комментарий