Статьи

Правильне обклеювання стін шпалерами

Перед тим, як обклеювати стіни шпалерами їх необхідно погрунтувати. Роблять це так само, як і у випадку обклеювання стелі.

Насамперед необхідно позначити лінію верху. Це робиться в тому випадку, якщо вони наклеюються не до стелі. Для цих цілей можна скористатися олівцем і довгою лінійкою. З їх допомогою відміряється і наноситься розмічальна лінія.

Щоб бути впевненими, що ваші шпалери будуть добре триматися, по периметру вікон і дверей, а також у кутах і верхніх частинах стін роблять отводку клеєм. У тому випадку, якщо ви використовуєте борошняної клей, необхідно робити отводку за допомогою кисті-ручника. Рідкої олійною фарбою або оливою наносять широку смугу шириною близько п’ятнадцяти сантиметрів.

Після цього, необхідно промазати поверхню за допомогою валика або махової кисті. У шпалер зрізається кромка, їх підбирають за відтінками і малюнках і розрізають на шматки. Довжина полотна повинна бути дорівнює висоті вашого приміщення. Якщо воно має малюнок, що повторюється, то краще всього залишити невеликий шматок для стиків за малюнками. Тепер слід викласти відрізані шматки шпалер на підлозі, лицьовою стороною вниз і рівномірно нанести клей тонким шаром. Зробити це можна за допомогою широкої кисті або малярського валика.

Після змазування клеєм полотна складаються конвертом і залишаються для просочування, приблизно, на двадцять-двадцять п’ять хвилин. При нанесенні клею, приділіть величезну увагу тому, щоб він не потрапляв на лицьову сторону. Крім того, прослідкуйте, щоб на них не потрапив сміття.

Тепер залишилося тільки наклеїти шпалери на поверхню.

Добавить комментарий