Статьи

Правила виконання штукатурних робіт

Для того щоб штукатурка прослужила вам тривалий термін, існує ряд правил, які необхідно виконувати. Сьогодні ми дізнаємося про них детальніше.

Насамперед, стіни і стовпи, виконані з штучного матеріалу, заснованого на цементних розчинах, оштукатурюють тільки після закінчення кладки всього поверху. Якщо ж вони зроблені на основі складних і вапняних розчинів, то штукатурні роботи не рекомендується починати раніше, ніж буде зведений наступний поверх. Стіни ж одноповерхових і останні поверхи багатоповерхових споруд штукатурять після їх зведення незалежно від того, який розчин лежить в їх основі.

Стіни з дерева не можна оштукатуривать раніше, ніж через рік після їх споруди. Це пов’язано з постійною усадкою будівлі. Винятком є ​​каркасно-щитові конструкції.

Для того щоб приступити до обробці будівлі до трьох поверхів, переконайтеся в тому, що закінчено влаштування покрівлі. Якщо ж споруда має більше трьох поверхів, цим правилом можна знехтувати, за умови, що над Обштукатурюють поверхом є два залізобетонних перекриття.

Перед початком штукатурки фасадів необхідно встановити і оконопатіть віконні коробки, кріплення пожежних сходів, поставити рогачі для водостічних труб, а крім цього встановити лоджії, балкони та їх огородження, козирки та карнизи та інші елементи.

Крім усього перерахованого вище, необхідно також закінчити пристрій всіх видів підстав під покриття підлог, встановити систему опалення, водопроводу і каналізації, прокласти електропроводку та встановити тимчасовий сміттєпровід.

При належному виконанні всіх перерахованих вище правил ви забезпечите себе якісною штукатуркою на досить тривалий термін.

Добавить комментарий