Статьи

Правила різання гіпсокартону

При роботі з таким матеріалом як гіпсокартон, необхідно дотримуватися деяких правил.

Перш за все, запам’ятайте, що найкраще використовувати цілісні листи гіпсокартону, де це можливо. Однак якщо такої можливості немає, їх необхідно правильно нарізати. Відрізають ГКЛ по довжині. Причому спочатку його треба встановити так, щоб його кінець виступав за той край, до якого прокласти покриття з гіпсокартону.

За допомогою рулетки відміряйте необхідну вам довжину, а потім за допомогою рейсшини і ножа поставте відповідні відмітки початку і кінця розрізу. Далі слід провести надріз спеціальним ножем. Після цього хлопніть по одній із сторін ГКЛ.

У результаті цього ваш лист гіпсокартону повинен зламатися за місцем виробленого надрізу. Завдяки таким діям папір, яка покриває сердечник знизу, залишиться неушкодженою. Якщо вам потрібно повністю відокремити шматки аркуша, необхідно провести лезом ножа по місцю розрізу для розділення і заднього покриття.

Однак розрізати ГКЛ можна й іншим способом. Він застосовується в тих випадках, коли даний лист містить внутрішні кути. Для початку за допомогою спеціального ножа по гіпсокартону, зробіть надріз, де це необхідно, різко відігніть край тому. Після цього знову розріжте папір, яка покриває сердечник із зворотного боку.
Щоб виконати розріз для внутрішнього кута, закріпіть ГКЛ в місці перекриття, і зроби ті потрібний отвір за допомогою спеціального ножа.

Добавить комментарий