Статьи

Підготовка стін до ремонтних робіт

До підготовки стін звичайно приступають після проведення подібних робіт із стелею. Насамперед вам необхідно позбутися від старих шпалер.

Для того щоб полегшити цей процес, краще всього заздалегідь обробити старі шпалери тензіднимі засобами. Завдяки ним шпалери будуть відставати від поверхні значно легше. Якщо у вас немає такої можливості, просто зішкребіть їх за допомогою скребка або шпателя, попередньо їх зволоживши. Щоб шпалери відставали краще, їх можна змочити слабким мильним розчином.

Гарячий мильний розчин добре вбирається в папір. Його наносять зверху вниз, а на підставу стіни укладають якусь ганчірку, дозволяючи вбратися надлишкам розчину. Після того як ваші шпалери добре просочаться і охолонуть можна приступати до їх зняттю.

Для того щоб зняти клейову фарбу необхідно скористатися шпателем, попередньо змочивши поверхню водою. Слід зазначити, що товщина побілки на стінах більше, ніж на стелі, у зв’язку з цим крім води слід скористатися розчином рідкого клейстеру з милом. Його наносять у гарячому стані за допомогою малярського валика. Після висихання фарби, її зіскрібають шпателем.

Після проведення цих процедур їх ще раз промивають водою за допомогою пористої губки.

Якщо поверхня була вкрита олійною фарбою, то крім шпателя, вам знадобиться ще й наждачний папір, за допомогою якої можна видалити затверділі ділянки. Іноді бувають випадки, що знімати лакофарбове покриття зовсім не потрібно. Досить просто добре обробити її наждачним папером.

І наостанок важливий рада. Якщо ви збираєтеся покривати поверхню фарбою, то врахуйте, що при наступному ремонті вам потрібно буде від неї позбавлятися. Так що купуйте спеціальну фарбу, яка підходить саме для стін.

Добавить комментарий