Статьи

Підготовка стелі до ремонтних робіт

Для того щоб зняти побілку зі стелі потрібно починати з боку дверей або вікна. Якщо шар побілки слабкий, то його можливо просто змити. Для цього попередньо змочіть стеля водою. Завдяки цьому побілка просочиться.
У багатьох пилососах існує функція пульверизатора, яка допоможе вам справити цей процес набагато швидше, не даючи воді висохнути.

Крім цього можна використовувати і велосипедний насос. Його кінець потрібно опустити в отвір з водою, потім енергійно випустити шток, в результаті чого повітряна камера насоса заповниться водою. Після цього зворотним різким рухом необхідно виплеснути воду на поверхню. Однак не слід забувати, що після проведення такої процедуру насос необхідно просушити і змастити маслом.

Існують і інші способи змочування стелі. Для одного з них ми візьмемо літрову пластикову пляшку, зробимо в пробці отвір діаметром десь в три міліметри, наповнимо водою і закрутимо кришку. Після цього, шляхом сильного натискання, розбризкавши воду по поверхні.

Стелю найкраще змочити кілька разів, щоб він краще просочився. Щоб змити побілку, скористаємося великопористої губкою, яку періодично необхідно віджимати і змочувати у воді. Крім цього, для того щоб змити побілку можна використовувати круглу кисть.

Змивання проводиться круговими рухами, які повинні сходитися до центру вашої окружності. Завдяки такому методу, ви впораєтеся з цим завданням досить чисто й акуратно. Запам’ятайте, грамотна підготовка поверхні, дозволить насолодитися вам відмінними результатами ремонту.

Добавить комментарий