Статьи

Підготовка поверхні під штукатурку

Перед обробкою гіпсокартоном поверхню необхідно штукатурити, особливо якщо для кріплення листів не використовуються готові профілі.

Штукатурними роботами називають процес нанесення вирівнюючого оздоблювального шару штукатурного розчину на поверхні внутрішніх і зовнішніх конструктивних частин будівель і споруд. Після затвердіння його затирають і надають належну форму і фактуру.

Штукатурний розчин після нанесення на поверхню і затвердіння утворює твердий шар, званий штукатуркою. Основними її завданнями є утеплення будівлі, забезпечення повної або часткової згорає, поліпшення звукоізоляції, вирівнювання стін і стелі, а також оберігання дерева від гниття й інше.

Основним переваг даних робіт є, насамперед, те, що таку поверхню набагато легше утримувати в чистоті, її можна пофарбувати або обклеїти шпалерами і гіпсокартонними листами. При правильному виконанні робіт штукатурка здатна прослужити достатньо довго. При її використанні стіни набувають досить естетичний вигляд.

Штукатурки поділяють на кілька видів. Для вирівнювання поверхні огороджувальних конструкцій, а також підготовці їх до подальшої обробці і захисту від кліматичних факторів використовують звичайну штукатурку. Для ізоляції приміщення використовують спеціальні суміші: вогнезахисна, рентгенозащитний, звуковбирна. Для створення інтер’єру і додання будівлі естетичного вигляду використовують декоративний аналог.

Якщо правильно поштукатурити, ви здатні не тільки додати своєму приміщенню належний зовнішній вигляд, а також наділити його необхідними для експлуатації властивостями.

Добавить комментарий