Статьи

Підготовка поверхні під обклеювання шпалерами

Перед тим, як приступити до підготовки поверхні під обклеювання, необхідно очистити її від старої фарби або шпалер і відремонтувати штукатурні покриття. Після цього можна приступати до процедури.

Перш за все, необхідно видалити залишки піску і пилу після ремонту штукатурки. Це можна зробити за допомогою щітки або вологої губки. Періодично їх необхідно змочувати водою. Крім цього, можна скористатися миючим пилососом.

Запам’ятайте, що якість зовнішнього вигляду готового приміщення багато в чому визначається якістю проведення попередніх робіт.

Після цього необхідно приступити до грунтовки. Існує величезна безліч різних видів грунтовки, однак, найкращим матеріалом для неї вам послужить шпалерний клей, за допомогою якого ви будете клеїти свої шпалери.

Практично кожен шпалерний клей розводиться водою у співвідношенні один до десяти. Після цього розчин добре перемішують, і грунтовка готова до використання. Поверхню грунтують кілька разів, а перед обклеюванням шпалер її добре висушують. У результаті цього, ви не тільки заощадите витрати на клеї, але й забезпечите довгий термін служби паперового покриття, так як вони не відклеюватися і здуватися.

Також можна застосувати й інший метод.

Перед тим, як нанести грунтове розчин, потрібно намочити поверхню водою. А після того, як вона просохне можна починати грунтувати стелю і стіни. Після висихання шару грунтовки, можете приступати безпосередньо до обклеювання шпалерами. Даний спосіб підходить ідеально, якщо ви використовуєте важкі матеріали. Це обумовлено тим, що він сприяє хорошому склеюванню.

Добавить комментарий