Фасадні роботи

Очищення фасадів будівель

Метод піскоструминної очищення фасадів будівель

«Обличчя» вашого будинку виглядає неохайно через нагару, потрісканої фарби, штукатурки або нафтопродуктів? Ми пропонуємо широкий спектр робіт: миття і очищення фасаду. Обробка фасадів проводиться різними методами, в залежності від поставлених завдань. Найбільш поширений метод піскоструминної обробки.

Це очищення будь-яких поверхонь від корозії, нагару, нафтопродуктів (бітум, мазут), старої фарби, штукатурки, висолів та інших видів забруднень. Вона допоможе повернути чистоту стін будинку і грамотно завершити будь-які фасадні роботи.

Піскострумнна чистка — це холодна абразивна обробка спеціальним апаратом поверхонь шляхом впливу піску, який направляється за допомогою високого тиску повітря і шліфує об’єкт. Сама піскоструминна обробка проводиться безпосередньо перед нанесенням декоративних або антикорозійних покриттів, що збільшує їх термін служби.

Використання промислового альпінізму для очищення фасадів

Очищення забруднених фасадів з використанням сучасних технологій дозволяє отримати відмінну якість без шкоди самій будівлі. Необхідно відзначити і той факт, що використання промислового альпінізму для даного виду робіт значно дешевше, ніж установка лісів чи інших опор, особливо в Києві.

У складніших випадках використовується піскоструминна обробка і кілька видів очищувачів з різною концентрацією абразивного речовини (зокрема, це доцільно, якщо планується подальше фарбування фасаду будинку).

З повагою будівельна компанія Гранделітаж

Добавить комментарий