Статьи

Обштукатурювання сітчастих поверхонь

Обштукатурювання — важливий етап при виконанні таких робіт як капітальний ремонт фасадів, реставрація фасадів. Для того щоб підготувати сітчасті поверхні до обштукатурювання, їх необхідно пофарбувати сметанообразним цементним розчином або ж використовуючи цементне тісто. Таке фарбування необхідно робити кілька разів кожні шість годин. Виконується фарбування з невеликим натиском на кисть. Зустрічаються також ситуації, коли за допомогою сметанообразного розчину по сітці робиться обризг лопаткою з сокола. Причому обризг наносять у кілька прийомів через кожні дві години після кожного нанесення.

Розчин покриває сітку тонким шаром. Завдяки цьому вона набуває потрібної жорсткість і перестає вібрувати. Після цього оштукатурювання йде звичним чином. Слід зауважити, що суміш найчастіше намазують за допомогою тильного боку лопатки.

Необхідно замазати і закрити сумішшю всі комірки сітки. На наступний день — нанести цементне тісто. Робиться це звичайним способом, тобто його або накидають, або намазують на поверхню.

Якщо ви ведете оштукатурювання по маяках, то після закриття розчином осередків сітки, а також після його схоплювання варто зробити також і провешивание. Крім цього, потрібно влаштувати марки і маяки, тому що по них і будуть штукатурити. Найбільш підходящим способом пристрою маяків є, як і у випадку з бетонними поверхнями, пристрій за допомогою правила з рівнем.

Для того щоб влаштувати маяк, необхідно вморозіть цвяхи в штукатурку, по них перевірити поверхню, а також зробити марки. До цих маркам прикріплюють правило, а потім наносять під нього розчин. Після нанесення грунту необхідно вирубати маяки і очистити місця їх встановлення. Потім ці місця змочують водою, наносять обризг, після чого замазують сумішшю, яку згодом вирівнюють. Після всього цього виконується накривка і затирка. Мийка фасадів при цьому виконується за кілька годин.

Добавить комментарий