Статьи

Облицювання стелі гіпсокартоном

Для того, щоб обшити стелю, листи гіпсокартону необхідно прикріпити до металевого каркаса. У результаті цього процес облицювання спроститися і проходитиме значно швидше. Крім цього, завдяки такій технології ваша поверхню за короткий термін стане ідеально рівною.

Перевагою такої обшивки є те, що згодом стелю можна буде забарвити в будь-який колір, завдяки чому у дизайнерів з’являється широкий розмах в роботі.

Гіпсокартон можливо використовувати в приміщеннях будь-якої конфігурації, це пов’язано, насамперед, з тим, що він добре піддається різанню. Даний тип стель дозволяє також використовувати різні вбудовані світильники. Стельові плити можливо встановлювати на стандартну закриту або відкриту систему. Це обумовлено тим, що гіпсокартонні листи мають стандартний розмір.

Основними перевагами конструкцій даного типу є екологічність, вогнестійкість, а також прекрасна звукоізоляція. Крім того, при їх використанні ви легко зможете замаскувати свою проводку, що дозволяє вам істотно заощадити на такій процедурі як штроблення. Основним недоліком таких конструкцій є їх боязнь вологи.

У результаті цього, вони не підходять для установки у ванній або на кухні. Для цих кімнат необхідно застосовувати спеціальні вологостійкі гіпсокартонні аналоги. Якщо ж ваші сусіди часто заливають вас водою, то оптимальний варіант для вас — установка рейкової або модульного стелі. Вони виготовляються з пластикових і алюмінієвих панелей.

Добавить комментарий