Статьи

Обклеювання стін плівковими шпалерами

Для обклеювання стін плівковими шпалерами потрібно попередньо підготувати робочу поверхню. Прослідкуйте, щоб штукатурні покриття було якомога більш рівним і ідеально чистим.

Перед тим як приступити до обклеювання, їх слід розрізати на полотна необхідної довжини. Після цього наносять клей на тильну сторону. Плівкові шпалери на тканинній основі найкраще наклеювати на «Бустилат».

Його розбавляють водою до потрібної консистенції, щоб без праці можна було нанести його рівним шаром. Наносити клей слід за допомогою поролонового валика, або малярської кисті.

Полотна з клеєм підносять до верхнього краю приклеювання, щільно притискають і розгладжують крайку вгорі. Після цього необхідно притиснути середину і розгладити у напрямку зверху вниз по всьому полотну.

Розгладжувати необхідно від середини до країв. Кожне наступне полотно наклеюють внахлест з попереднім. Зверніть увагу на те, щоб малюнок (якщо він є) ідеально збігався.

Щоб наклеїти тканинні шпалери в кутах, потрібно вчинити також, як з паперовими: з напуском більше двох сантиметрів. Це необхідно для того, щоб стик не приходять на сам кут. Після достатнього затвердіння клейового прошарку стики полотнищ прирізають лезом безпечної бритви. Однак в якості інструменту також підійде і різак з круговим лезом. Для того щоб ваш стик був рівним, використовуйте металеву лінійку.

Після цього приберіть надлишки клею за допомогою мокрої губки. Після повного висихання шпалер їх необхідно почистити. Для того щоб видалити плями клею використовують змочену в мильному розчині пористу губку.

Добавить комментарий