Фасадні роботи

Монтаж вентильованих фасадів

Вентильовані навісні фасади — досить новий напрямок у нашій будівельній індустрії. Україна знайома з такими фасадами не більше 15 років, в той час як європейські країни вже давно оцінили їх позитивні сторони. Вентильовані фасади в Києві сприяють збереженню тепла в будівлі і допомагають приховати дефекти стін. При цьому монтаж вентильованих фасадів не дуже складний. Спрощення монтажу таких фасадів обумовлено винятком стадії підготовки стін: не потрібно вирівнювання і штукатурення.

Вентильовані фасади на будинках в Києві допоможуть зберегти тепло взимку і захистять приміщення від перегріву в жаркий період, а також додадуть будівлі привабливий вигляд. Естетичний вигляд будівлі додає облицювання вентильованих фасадів, в якості якої використовуються композитні панелі.

Для композитних панелей характерна широка кольорова гама. Їх перевагою є також зручність і простота монтажу. Однак, якісну облицювання можна зробити тільки на якісно змонтованому фасаді. Якщо вентильований фасад правильно спроектований і технологія його монтажу досконально відпрацьована, монтаж композитних панелей не доставить багато клопоту, і їх довговічність буде гарантована. Якість монтажу вентильованих фасадів та якісні фасадні роботи з облицювання, багато в чому залежить від кваліфікації та професіоналізму фахівців компанії. Саме будівельна компанія Гранделітаж може запропонувати високу якість і помірні ціни на цей вид робіт.

Вентильовані фасади монтуються в досить короткі терміни і придатні для будь-яких кліматичних умов.
Висока ефективність і довговічність експлуатації навісних вентильованих фасадів може бути досягнута тільки при індивідуальному підході до кожного проекту.

Всупереч тому, що вентильовані фасади мають високі теплозахисні властивості, фахівцям, що працюють у цій галузі, доводиться стикатися з теплофізичними проблемами. Пояснити це можна тільки вторгненням непрофесіоналів у проектування і монтаж таких конструкцій.

До причин, за якими можуть виникнути подібні проблеми, можна віднести:

  • порушення при будівництві будівлі вимог стандартів з енергозбереження;
  • монтаж вентильованого фасаду в Києві без урахування кривизни стін;
  • помилки при проектуванні вузлів примикання віконних блоків;
  • проектування фасаду без урахування повітропроникності матеріалу стін.

Професійний підхід до проектування і монтажу навісних вентильованих фасадів стане вирішенням проблеми енергозбереження.

Добавить комментарий