Статьи

Матеріали для підготовки поверхонь під штукатурку

Для того щоб підготувати поверхню стіни під штукатурку, використовуються маячки. Вони являють собою металеві перфоровані пластинки, дріт, сітку, цвяхи та інше. Раніше для цих цілей застосовували дрань. Нині ж її використовують зрідка як підручного матеріалу. На її заміну прийшла металева або пластикова сітка, яка має різний розмір осередків.

Металеві сітки використовуються в основному для нанесення по них штукатурних розчинів на каркасних стінах і перегородках, підвісних стелях, елементах металевих конструкцій і сполученні елементів конструкцій з різних матеріалів.

Вони бувають плетені або ткані. До них відносяться ткані гладкі загального призначення, сталеві плетені одинарні, сталеві ткані саржевого плетіння, а також фільтрові. Щоб дізнатися розмір їх осередків у світлі, досить подивитися на номер сітки.

Щоб сплести оштукатурені металеві конструкції, а також обштукатурити окремі поверхні, в яких товщина штукатурного намету більше трьох сантиметрів, дуже часто використовують м’яку дріт. Її діаметр коливається від 0.8 до двох міліметрів.

Дріт зі сталі обпалюється. Для того щоб закріпити ліпні вироби краще всього використовувати оцинкований дріт. Дротові круглі цвяхи, що застосовуються під час будівництва, бувають двох видів: з плоскою головкою і з конічною голівкою. Довжина перших становить проміжок від восьми до п’ятдесяти міліметрів з діаметром близько півтора сантиметра. Довжина других коливається від тридцяти до двохсот п’ятдесяти міліметрів з діаметром близько восьми міліметрів.

http://www.garagespec.net

Добавить комментарий