Статьи

Матеріали для кріплення гіпсокартону

Якщо ви вирішили самостійно делатьремонт, то наступні поради повинні вам стати в нагоді. Крім листів гіпсокартону вам доведеться придбати всі інші необхідні для роботи матеріали. До них можна віднести кріпильні шурупи, металеві профілі, інструмент і стрічку для закладення швів, гіпсовий клей, шпаклювальний матеріал, а також різні інші недорогі дрібниці.

Для твору ремонту у власній квартирі найкращим варіантом стане для вас використання спеціальних цвяхів для кріплення гіпсокартону. Для їх закріплення використовується спеціальний будівельний пістолет, хоча не виключається і можливість забити цвяхи вручну.

Для цього необхідно використовувати молоток для гіпсокартону. Він має округлу голівку, завдяки чому цвяхи утапливаются під поверхню не сильно, а поглиблення на цьому місці буде незначним. У результаті цього, ви не пошкодити паперове покриття ГКЛ. Для того щоб заховати поглиблення разом із вмістом використовують різні будівельні суміші.

Нормою кріплення вважається те, коли цвяхи вбиваються через кожні п’ятнадцять сантиметрів уздовж стелі, і через кожні двадцять уздовж стіни. Проте залежно від товщини ГКЛ, а також від розташування балок, такої кількості цвяхів може виявитися недостатнім. Для цих робіт застосовуються переважно нержавіючі, оцинковані або неоцинковані, але вкриті оліфою цвяхи.

Якщо ж у вас в наявності є спеціальні інструменти, то доцільним було б використання спеціальних кріпильних гвинтів. Для того щоб загорнути їх на необхідну глибину, прийнято використовувати електровикрутку або шуроповерт. У зв’язку з тим, що гвинти значно міцніше перших, такий спосіб кріплення вважається найбільш надійним. В результаті чого, гвинти можна прикріплювати через кожні тридцять сантиметрів на стелі, і через кожні сорок уздовж стіни.

Добавить комментарий