Статьи

Ліпні роботи як вид штукатурних робіт

Залежно від якості обробки штукатурка підрозділяється на різні види.

У тимчасових будовах, на складах, а також при подальшій облицюванні дерев’яних стін плиткою використовують просту суміш.

Для громадських і житлових приміщень, які є широко заселяється, краще всього використовувати покращений варіант даного матеріалу.

А от у будівлях і спорудах, які виконуються за індивідуальними замовленнями, по більшій мірі, використовують високоякісну штукатурку.

Залежно від способу штукатурення вона може бути монолітна або суха. Монолітна — просто наноситься на потрібну поверхню, а суха використовується при облицюванні стін гіпсокартоном.

Ліпні роботи

Виділяють такий окремий вид штукатурних робіт як ліпні роботи. Вони являють собою пристрій рельєфних прикрас на фасадах і інтер’єрах будівель, зроблених з гіпсу, бетону та інших матеріалів. Слід зауважити, що в різний час мода на ліпні прикраси теж була різною.

Щоб дізнатися про будь-якому періоді, досить поглянути на одну з будівель тієї епохи. Це пов’язано з тим, що ліпні прикраси роблять будівлю неповторним і унікальним, а також надають йому художню та історичну цінність. Фасадні роботи в Києві, виконані з використанням ліпнини мають досить високу вартість. У сучасному дизайні багато елементів ліпнини імітуються.

За призначенням штукатурка може бути санітарно-технічної, захисно-конструктивної і декоративної. Перша використовується для отримання рівних і гладких поверхонь основних конструктивних елементів споруди, які готуються для фарбування (фарбування фасадів, фарбування фасаду будинку) або облицювання.

Декоративна ж суміш має зовсім інші вимоги. Вона може бути як рівною, так і рельєфною.Найголовніше: слід запам’ятати, що штукатурні роботи в будівлях допускається проводити тільки по закінченні строків, які виключають пошкодження штукатурки, пов’язані з усадкою споруди.

Добавить комментарий