Статьи

Кріплення гіпсокартону за допомогою каркасів

При збірці гіпсокартонних листів на каркаси використовують цвяхи-дюбелі або саморізи. Перед тим, як починати облицювання, листи гіпсокартону насухо встановлюють по стінах на рейки, потім рівняють їх за допомогою прокладок і клинів. Тільки після виконання всіх перерахованих вище робіт можна закріплювати листи цвяхами або мастикою. Після того, як мастика схопиться підкладки необхідно прибрати.

У тих місцях, де гіпсокартонні листи стикаються з дверними і віконними коробками, вони повинні примикати до них впритул. Місця примикань зверху закриваються за допомогою лиштв.

При утворенні стиків на ребрах двогранних кутів, їх спочатку обклеюють марлею, а потім шпаклюють або закривають за допомогою металевих, дерев’яних та пластикових кутів-накладок.

Якщо конструкція з дерева або іншій поверхні дозволяє забивати цвяхи, то аркуші прикріплюються цвяхами. Якщо ж поверхня є негвоздімих, то на її поверхню можна встановити дерев’яний каркас. Для цього необхідно виготовити дерев’яні рейкові щити. Рейки заздалегідь просочуються спеціальними антисептиками. У результаті цього, дерев’яна конструкція не буде гнити і піддаватися атаці шкідливих комах.

Однак пам’ятайте, що використання таких антисептиків як креозотові, кам’яновугільних та інших маслянистих видів суворо забороняється. Це обумовлено тим, що вони можуть принести шкоду вашому здоров’ю. Найбільш сприятливим антисептиком вважається фтористий і кремнефтористий натрій.

Щити необхідно встановити строго по горизонталі і вертикалі. У місцях, де гіпсокартон з’єднується з підлогою та стелею, а також у місцях кріплення предметів домашнього вжитку встановлюються горизонтальні бруски. Гіпсокартон використовується не тільки при внутрішньої обробки приміщення, але і за таких роботах як герметизація міжпанельних швів, герметизація швів і інші фасадні роботи.

Добавить комментарий