Статьи

Інвентар для штукатурних робіт

Для проведення штукатурних робіт, вам доведеться скористатися низкою спеціальних пристосувань, одними з яких є правила. Вони являють собою дошки або бруски, що мають різну довжину і перетину. За формою розрізняють стругані або фугованной дошки.

Основним завданням даного пристосування є перевірка точності виконаної штукатурки. Дошка, з якої виготовляється правило, має ширину близько десяти сантиметрів, а також на ній розташовані один або кілька вирізів для рук.

При витягуванні карнизів і тяг, обробці віконних і дверних укосів, обштукатурюванні балок, пілястр, стовпів, а також для розрівнювання розчинів на різних поверхнях застосовують переважно прості правила.

Щоб оберегти правило від викривлення, його обшивають сталлю. Це впливає також на те, що задирки зі сталі починають краще зрізати розчин.

При влаштуванні маяків замість розчинних марок останнім часом все частіше використовують сталеві марки. Вони являють собою короткі сталеві цвяхи довжиною до семи сантиметрів, а товщиною до десяти міліметрів. Вони мають квадратні капелюшки з діаметрів не менше трьох сантиметрів. Основною їх особливістю є те, що вони добре забиваються в цегляні шви, в шлакобетон і інші подібні поверхні.

Маяки виготовляють з дерева, розчину або металу. Робочою частиною маяка служить усенок. Він являє собою вершину куточка, до якої приварюються косинки з прорізами. У них і пересувається сталевий штир з гайкою. Причому гайка може як обертатися, так і просто пересуватися по штирю.

Все про будівництво http://www.garagespec.net

Добавить комментарий