Статьи

Інструменти для підготовки поверхонь

Для підготовки поверхонь до будівельних робіт використовують різні інструменти.
Одним з основних інструментів є штукатурний молоток. Він має на одному кінці вигнуті ріжки з прорізами, які призначені для витягування цвяхів, а з іншого боку — спеціальний обушок. Маса такого молотка розрахована на те, щоб забити цвях за 2 удари.

Для нанесення ударів по зубчатку, троянки або зубилу використовують кулачок-молоток. Він має широкий обушок, який важить від одного до двох кілограм.

Не менш важливим інструментом є ніж для оздоблювальних робіт. Його використовують для виготовлення ручок, розколювання драні, різання сухої штукатурки, а також вирізання профільної дошки. Довжина його леза становить близько півтора сантиметрів, крім цього він має вузький кінець. Для зберігання такого ножа використовують спеціальний дерев’яний футляр.

Для того щоб вирізати трампліни до шаблонів, а також для різання сітки застосовують ножиці для різання по металу. Вони мають вигнуті ручки, що забезпечує більш безпечну і зручну роботу. Їх основною відмінністю є те, що ваші руки завжди будуть вище країв відрізуваної сітки. У зв’язку з цим, можливість ушкоджень і травм значно знижується. Такі ножиці часто використовуються будівельниками для нарізки металевої сітки.

Штукатурна лопатка являє собою сталеве полотно, яке має товщину в півтора міліметра, і держак з коліном до п’яти сантиметрів. На держак насаджена дерев’яна ручка. Довжина полотна лопатки може бути або 180 мм, або 200 мм. Держак закріплений до полотна за допомогою зварювання. Ручки мають однаковий розмір.

Однак більш зручними є лопатки з суцільнотягнутих полотном. Це пов’язано з тим, що з них набагато легше видалити розчин.
Ось, мабуть, всі основні інструменти, які знадобляться вам якщо ви вирішите провести ремонт.

Добавить комментарий