Статьи

Інструменти для будівництва

При будівництві невід’ємною частиною є контрольно-вимірювальні інструменти. До їх числа можна віднести рулетку, складаний метр, рівень будівельний, рівень гнучкий водяний, рейка з схилом, дерев’яний і металевий кутник з пересувною планкою, стандартний конус і контрольне правило, яке має довжину у два метри.

Для провішування поверхонь, а також для перевірки їх горизонтальності використовують будівельний Виска. Він являє собою шнур з вантажем. Сам вантаж-схил зроблений у формі циліндра і має загострений кінець. Маса його становить не менше двохсот грам. Він має діаметр в два сантиметри. Завдяки йому, можливо провішують поверхні під штукатурку, які мають товщину більше п’яти міліметрів.
Для перевірки вертикальних і горизонтальних поверхонь призначені рівні. Рівні бувають різними за своєю довжиною, матеріалу, з якого вони зроблені, а також за кількістю візирів. Матеріал виготовлення може бути як метал, так і дерево.

Рейка-схил є найпростішим дерев’яним рівнем. Вона складається з двох рейок, які мають між собою прямий кут. Коротким вважається рейка, що має довжину до семи сантиметрів, а довга — до п’ятнадцяти. Прості ж призначені для вимірювання тільки вертикальних поверхонь.

Якщо вам необхідно виміряти і горизонтальну поверхню, то застосовуйте комбіновану рейку. Проста рейка являє собою фугованной дошку, уздовж якої проведена ризику і прикріплений Виска. Комбінована складається вже з двох рейок, одна з яких довга, а інша коротка. Вони з’єднані між собою підкосом і шипами під кутом в дев’яноста градусів.

Кутники застосовують для розмітки, перевірки кутів і виготовлення профільних дощок.

Добавить комментарий