Статьи

Гіпсокартон ГКЛ

Гіпсокартон являє собою матеріал, який спочатку був призначений для створення міжкімнатних перегородок. З часом область його застосування почала розширюватися. У наш час його використовують для влаштування перегородок, облицювання стін, вогнезахисних конструкцій підвісних стель, а також для виготовлення декоративних і звукопоглинальних конструкцій, що знаходяться в будівлях з сухим і нормальним кліматом.

У повсякденному житті при використанні гіпсокартону ми застосовуємо таке поняття як євроремонт.
Основними завданнями цього будматеріалу є вирівнювання і оновлення старих стін, надаючи їм будь-яку форму, встановлення нових міжкімнатних перегородок: листи гіпсокартону (ГКЛ) необхідно закріпити на дерев’яному або металевому каркасі.

Відмінною особливістю гіпсових панелей є те, вони як не можна краще підходять для обробки і вирівнювання стелі. Причому, завдяки цьому матеріалу, ви можете створити будь-який тип стелі, будь то багаторівневий, підвісний або самий звичайний.

Завдяки використанню ГКЛ з’явилася можливість створювати незвичайні стелі. Вони виконуються в кілька рівнів і мають конструкції лабіринту. Крім цього, такі стелі можуть бути оснащені підсвічуванням, криволінійними перегородками з різними нішами, фігурними отворами і поличками. Завдяки цьому матеріалу ви можете зробити свій інтер’єр індивідуальним, неповторним. Крім того, приміщення, оброблені ГКЛ, мають високу архітектурну виразність.

У наш час ГКЛ є найпоширенішим будматеріалом. Завдяки йому у нас з’явилася можливість втілити в життя найнеймовірніші проекти та розробки, від простих стійок, до міні-барів.

Завдяки новим і якісними матеріалами, ви будете насолоджуватися не тільки зовнішнім виглядом готового приміщення, а й самим процесом ремонту, так як ГКЛ значно спрощує цей процес. Звичайно, гіпсокартон важко застосувати для таких робіт як зовнішній ремонт фасадів, але в деяких випадках його можна з успіхом використовувати.

Добавить комментарий