Фасадні роботи

Фарбування фасадів

Фарбування фасаду — одна з найбільш затребуваних послуг з ремонту міських офісних і житлових будівель. Вона може включати в себе забарвлення віконних рам і водостічних жолобів. Фарбування фасаду київської будівлі виконує одночасно, як мінімум, дві функції: захисну і декоративну.

Найбільше фарбування фасадів потрібно будівлям з бетонними і оштукатуреними стінами. Через свою пористої структури ці стіни більше за інших схильні до негативного впливу зовнішніх факторів. Багато будівель, які розташовані в промислових районах, поблизу жвавих трас вимагають фарбування фасаду в Києві буквально щороку.

Фарбування фасадів: етапи проведення робіт

Фарбування фасаду проводиться в кілька етапів. На першому, підготовчому етапі визначається тип поверхні будівлі. Виходячи з цього, підбираються оптимальні лакофарбові склади для того, щоб забарвлення фасадів будівель була максимально ефективною в кожному конкретному випадку. Правильне фарбування фасадів передбачає очищення поверхні від забруднень і старих шарів фарби.

Крім того, якісна забарвлення фасаду будинку вимагає знежирення поверхні, нанесення упрочняющей просочення і вирівнювання поверхні. Після ретельної підготовки стін будівлі проводиться безпосередньо процедура фарбування. Якщо мова йде про висотні будівлі, то забарвлення фасаду виконується із залученням промислових альпіністів, що використовують спеціально спорядження для робіт на висоті.

Фарбування будівлі: вибір лакофарбових матеріалів

Сучасна технологія передбачає використання різних фасадних лакофарбових матеріалів. Сьогодні поширена забарвлення фасаду:

  • на основі акрилових фарб,
  • на основі силікатних фарб,
  • на основі силіконових фарб.

Перше місце за популярністю по праву займає фарбування із застосуванням акрилових фарб. Цей тип фасадних фарб відмінно зарекомендував себе завдяки високим експлуатаційним властивостям. Фарбування фасаду за допомогою акрилових фарб забезпечує довговічність покриття, термін служби якого в середньому становить 8-12 років.

Забарвлення фасаду будинку із застосуванням акрилових фарб відрізняється екологічністю і хорошими гігієнічними властивостями: фарби утворюють паропроніцаємую поверхню. Для фасадів, які страждають від цвілі і необхідно з використання протигрибкових просочень і грунтовок. Фасаду з металевими елементами потрібна фарба, що володіє антикорозійними властивостями. А фасадам з дерев’яними елементами підійде фарба з застосуванням ЛФМ, що захищає від гниття.

Наша будівельна компанія надає повний спектр послуг у цій сфері: починаючи від ретельної підготовки поверхні, закінчуючи нанесенням оптимальної для неї фарби. Розцінки на ці послуги можна знайти в розділі «фарбування фасаду ціни».

Добавить комментарий